Zbulohen detaje nga video seksuale e Kim Kardashian

Kim Kardashian u bë e famshme nga video seksuale që filmoi ish-partneri i saj Ray J. Në episodin e kësaj jave të “KUWTK”, ishte ish-bashkëshorti i motrës së saj, Scott Disick që zbuloi disa detaje nga ajo natë.

Ai zbuloi se Kim ishte nën efektin e ekstazisë atë natë, por nuk përfundoi çdo gjë aty. Nëna e tre fëmijëve e përdori “drogën” edhe natën e saj të martesës me Damon Thomas në vitin 2000.

Kështu, Kim e konfirmoi duke thënë: “Unë përdora ekstazi natën e parë të martesës dhe kur bëra videon seksuale. Asgjë e keqe nuk ndodhi. Vazhdoj të bëj gjëra të çmendura, por jo të tilla.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here