Korfuz, shqiptari vritet nga një distancë e afërt dhe hidhet në kanal

Një 63 vjeçar shqiptar me banim në Korfuz është gjetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm.

Ka qenë një shofer që po kalonte në rrugë që ka pikasur trupin e viktimës, duke njoftuar departamentin e policisë në Lefkimi.

Paraprakisht, viktima dyshohet se është qëlluar me armë gjahu në zonën Spartera.

Sipas informacioneve të para, 63 vjeçari dyshohet se është qëlluar nga një distancë e afërt.

Gjurmët e tij kishin humbur të dielën në mëngjes, ndërsa familja denoncoi rastin në stacionin policor të zonës.

Çështja po hetohet nga Drejtoria e Policisë së Korfuzit, ndërsa mjekësia ligjore do të japë rezultat e ekzaminimit të trupit të viktimës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here