VIDEO-LIVE/ Nis protesta tek Unaza e Re

Banorët e Astirit janë mbledhur sërish ditën e sotme për të protestuar në Unazën e Re, kundër prishjes së shtyp[ive të tyre pa u dëmshpërblyer.

Kjo është dita e 22-të që banorët e Astirit dalin në protestë. Ndërkohë që kësaj proteste i është bashkuar edhe kreu i opozitës Lulzim Basha si dhe deputetët e PD-së dhe LSI-së.

LIVE – Protesta e banorëve të Unazës së Re. Opozita qëndron në krah të tyre!

Gepostet von Partia Demokratike e Shqipërisë am Sonntag, 25. November 2018

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here