E martë, Shkurt 19, 2019
BOTA Shiu çan rrugën në Lazio, zhduket shoferi

Shiu çan rrugën në Lazio, zhduket shoferi

Moti i keq me shira të shumtë ka shkaktuar gjatë natës çarjen e rrugës Pontina në rajonin e Lazios në Itali.

Një  gropë disa metrash është hapur duke “gëlltitur” një automjet që po udhëtonte në ato momente.

Skuadrat e zjarrfikësve kanë rekuperuar mëngjesin e sotëm automjetin e janë në kërkim të personit që e drejtonte, i cili deri me tani rezulton i humbur.

Moti i keq gjatë natës ka shkaktuar dëme dhe në territorin e Sabaudias në afërsi të Romës.

Embedded video

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here