Ofertë e çmendur nga Inter për Pogba, ofron dy lojtarë

Dje u raportua se Inter ka shfaqur interes për Paul Pogba të United ku kërkon ta rikthejë në Serie A.

Sipas raportimeve të mediave të huaja, Inter ka ofruar dy lojtarë që United po i ndjek për të marrë Pogba.

Goal.com shkruan se Marotta ka planifikuar që Skriniar dhe Perisic të kalonin tek United dhe Pogba të kalojë tek Inter.

Ky duket një skenar i çmendur, ku shumë tifozë zikaltër janë në mëdyshje pasi Skriniar po bën me të vërtetë shumë mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here