VIDEO/ Sazan Guri habit të gjithë, puth në mes të emisionit moderatoren e njohur

Ambientalisti Sazan Guri ishte thirrur  në njërën prej puntatave të  emisionin ‘360 gradë’ për  të folur për çështjen e banorëvë të Astirit, të cilët kanë ditë që po protestojnë kundër  shembjeve të shtëpive të tyre.

Në panel ishte e ftuar dhe gazetarja e njohur Sonila Meço e cila ka miratuar fjalët e Sazanit në lidhje me të dretjat e qytetarëve.

Sazani  nuk është përmbajtur dot për faktin që ato ranë dakort dhe i ka kërkuar drejtuesit të emisionit, ta puthSonilën në ballë.

Të dy janë ngritur nga vendet e tyre duke ecur përballë njëri-tjetrit, ndërsa Sazani e ka puthur në ballë Sonilën, ku më pas janë ulur në vendet e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here