FOTO/ Madona publikon një foto të rrallë të gjashtë fëmijëvë të saj

Ikona e popit Madona ka publikuar sot në Ditën e Falenderimeve një foto të rralë të fëmijëve të saj.

Foto e cila ka mbledhur bashkë të gjithë fëmijët ato të adoptuar si dhe fëmijët biologjik të këngëtares.

Vajza e madhe e Madonnës, Lourdes, 22 vjeç, nga marrëdhënia e saj me balerinin Carlos Leon, ishte veshur më një fustan të kuq.

Pranë saj qëndronte Roço, 18-vjeç, që erdhi në jetë nga martesa e këngëtares me regjisorin Guy Ritchie.

Në vitin 2006, Madonna adoptoi David Banda, tani 13 vjeç, në Malavi. Në atë kohë ai po luftonte me pneumoninë dhe malarian.

Në fotografi shfaqet në krah të Lourdes.

Vajza e adoptuar Mercy James qëndron pranë Roço.

Vitin e kaluar Madonna adoptoi binjaket Estere dhe Stella Mwale, që rrinë pranë vëllezërve e motrave.

‘Ajo për të cilën jam më mirënjohëse. Fëmijët e mi më kanë udhëhequr në rrugë dhe më kanë hapur dyer nëpër të cilat nuk kisha menduar kurrë se do kaloja.Fama, pasuria dhe klikimet kurrë nuk mund të barazohen me atë që unë ruaj si thesar dhe vlerësoj më shumë’ ka shkruar ikona e popit krahas fotos së publikuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here