FOTO/ Hygerta Sako bën ndryshim drastik në pamje, humbet plot 12 kilogramë! Ja sekreti

Ish-missi dhe gazetarja e njohur, Hygerta Sako, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetin social Instagram, ku ndan shpesh me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo i është përgjigjur pyetjeve kurioze të fansave, të cilët i kërkonin ti tregonte mënyrën sesi ajo ka humbur peshë.

“Duke ngrënë ushqime sipas grupit të gjakut, aktivitet fizik dhe shumë vullnet.”- i është përgjigjur Hygerta ndjekësit.

Mirëpo pyetjet kurioze kanë vazhduar sërish, pasi fansat kanë kërkuar të dinë sa kilogramë ka humbur ajo.

“12”- është përgjigjur Hygerta, duke lënë të kuptohet se ka bërë një punë të madhe për ndryshimin drastik në pamjen e saj.

ImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here