FOTO/ ‘Gjithmonë bashkë’, Viola Spiro bën urimin special për njeriun më të shtrenjtë

Viola Spiro është një prej moderatoreve më seksi dhe më e ndjekura në rrjetin social Instagram.

Postimet e saj gjithmonë marrin vëmëndjen e fansave, të cilët nuk harrojnë ta komplimentojnë jo vetëm për pamjen por dhe për punën e saj në ekran.

Mirëpo sot për moderatoren është një ditë shumë e veçantë.

Motra e saj Petrula ka ditëlindjen dhe ajo ka ndarë në Instastory-n e saj foto shumë të ëmbla nga kujtime të ndryshme  më motrën e saj, të cilën e ka uruar për ditëlindje.

Viola ka postuar foto ku ato shfaqen së bashku në çdo vend, nëpër udhëtime në evenimente të ndryshme.

Postimet ajo i mbyll me një foto ku vajzat shfaqen në moshë të vogël dhe krahas postimit ka shkruar: ‘Gjithmonë bashkë’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here