EMRAT/ Identifikohen dy viktimat e aksidentit në Fushë Krujë

Janë identifikuar edhe dy viktimat e aksidentit tragjik të ndodhur pasditen e sotme në Fushë Krujë.

Burime nga policia thanë se viktima të këtij aksidenti kanë mbetur Islam Malja, 70 vjeç dhe Lindita Mjekrra.

Malja ka qenë shoferi i furgonit që doli jashtë rruge duke përfunduar në kanal.

Dyshohet se ai ka pasur problem fizik, e ka humbur kontrollin e mjetit.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here