Bie në kontakt me energjinë, plagoset 92-vjeçari në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë, ku 92-vjeçar ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ndodhi rreth orës 19:30, në lagjen “Lef Sallata” pranë vendit të quajtur “Bishti i Kalldremit”.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Sh.L., ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ndodhet në sallën e reanimacionit të Spitalit Rajonal Vlorë duke marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po kryhen veprimet në lidhje me sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Po ashtu policia bënë me dije se nuk ka patur asnjë konflikt me armë gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin e Vlorës e asnjë të plagosur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here