Ja çfarë ndodh me kohën javën e ardhshme

Moti i ngrohtë dhe me diell mesa duket nuk do të jetë më i pranishëm gjatë ditëve në vijim. Sa i përket javës së ardhshme rënia e temperaturave dhe reshjet e dëborës do të jenë prezente në vendin tonë.

Meteorologët parashikojnë që gjatë javës të kemi sërish rënie temperaturash.

Ja parashikimi i motit për javën e ardhshme:

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here