Jeniffer Lopez befason me veshjen, tregon të brendshmet

Përveçse një këngëtare e famshme Jeniffer Lopez shquhet edhe për stilin e saj me veshjet.

Por së fundmi ylli i pop-it është fotografuar gjatë xhirimeve të klipit të ri muzikor me një veshje e cila vërtet ngjall shumë diskutime.

Me një bluzë të bardhë që i nxirrte jashtë barkun dhe një palë pantallona të gjata dhe të gjera, por që i tregonin të brendshmet Jlo befason duke u bëre objekt i lajmeve rozë.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here