Atentat në Shkodër, 1 i vrarë e 1 i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Shkodër.

Një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër është plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Rus”.

Viktimat janë qëlluar me breshëri plumbash.

Ende nuk dihen rrethanat.

Autoret ishin te maskuar dhe me motor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here