Protestë në Selanik: Do marrim Korçën dhe Sarandën, do djegim Tiranën

Ekstremistët grekë vijojnë të provokojnë dhe të hedhin parulla antishqiptare.

Në një protestë të mbajtur në Selanik mbrëmjen e së premtes është hapur një parullë në rrugë me mbishkrimin: “Kacifas je i pavdekshëm”.

Të pranishmit këndonin: “Do e marrim Korçën dhe Sarandën. Do e djegim Tiranën”.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here