FOTO/ Rrezikohet këngëtarja shqiptare, zjarri i prek shtepinë

Zjarri në kaliforni shkaktoi shumë panik kjo edhe për faktin që ishte më përmasa shumë të mëdha.

Kësaj fatkeqësie nuk kanë mundur ti shpetojnë as personat vip.

Këngëtarja shqiptare që jeton në Amerikë, Anxhelina Hadërgjonaj është detyruar të largohet nga shtëpia e saj për shkak të zjarrit.

“Po mundohemi të jemi pozitivë”, shkruajti Anxhelina që po informohej për të rejat mbi situatën e zjarrit.

Në qytetin e saj u evakuuan edhe emra të tjerë të njohur si familja e Kim dhe Kourtney Kardashian.

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here