FOTO/ Ja çfarë kohe do të bëjë nesër dhe javën e ardhshme

Edhe përgjatë ditës së nesërme mbi vendin tonë do të mbizotërojë mot i kthjellët dhe i ngrohtë. Sa i përket temperaturave, ato do të vijojnë të jenë mbi normalen sa i përket stinës në të cilën jemi.

Ndërkohë që edhe përgjatë javës së ardhshme nuk pritet të kemi ndryshime të temperaturave. Gjithashtu edhe javën e ardhshme nuk pritet të ketë reshje shiu.

Ja parashikimi i motit:

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here