Video prekëse/ Babi tregon momentin e vrasjes së djalit 22-vjeçar, ‘bir të dua’

Një sulm i tmerrshëm ka ndodhur në Kaliforni para dy ditësh ku janë shënuar 12 viktima.

Sulmi ndodhi në një lokal ku kishte muzikë Xhaz.

Një nga viktimat ishte edhe Cody Coffman, 22 vjeç.

Babai i tij nuk i ka mbajtur dot lotët në varrimin e tij dhe është shprehur se gjëja e fundit që ai i kishte thënë të birit ishte: Bir të dua.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here