E hënë, Janar 21, 2019
SHOW BIZ Rita Ora dhe Bebe Rexha ndezin shfaqjen e Victoria’s Secret

Rita Ora dhe Bebe Rexha ndezin shfaqjen e Victoria’s Secret

Dy këngëtaret shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha ishin përzgjedhur për të performuar në shfaqjen e shumëpritur të modës Victoria’s Secret.

Dhe yjet e muzikës pop kanë ndezur skenën me performancat e tyre mbrëmjen e së enjtes (8 nëntor) në Pier 94 në Neë York.

Rita dukej shumë seksi e veshur me bodysuit të zeza dhe këndoi

Ndërsa Bebe shkëlqeu me pink teksa performoi hitin e saj “I’m a Mess”.

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here