FOTO/ E pyesin çfarë punon që bën jetë luksi, Genta e Big Brother tregon se sa vuan

Genta Gjalpi ish banorja e Big Brother tërheq shpesh vëmëndjen me postimet që bën në Instagram, aty ku ndiqet nga mijëra persona.

Ndonëse prej kohësh ajo ka vendosur të mos shfaqet në ekran për intervista, sërish Genta mbetet personazh për të cilën  publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë ç’bëhet.

ImageAjo së fundmi ka vendosur t’ u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram ku njëri prej tyre pyet se çfarë punon që bënjetë luksi.

’Çfarë punon me çfarë merresh se vetëm të shohim duke bërë jetë luksi’ i shkruan ndjekësi në Instagram.

Dhe ish banorja e Big Brother i përgjigjet, fansit me një tel enësh në dorë:’Çfarë jetë luksi zeza, laj,shpërlaj, hekuros,gatuaj punë këtej,punë andej, jetë luksi thotë’.

Image

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here