FOTO/ Formacionet zyrtare: Lazio – Marseille, 3 shqiptarë luajë si titullarë

Në “Olimpico” të Romës, Lazio do të presë skuadrën e Marseillesnë ndeshjen e javës së katërt në fazën e grupeve të Europa Leagues.

Dhe në këtë ndeshje, Inzaghi i ka besuar vendin e titullarit tre futbollistëve shqiptarë.

Bëhet fjalë për portierin, Thomas Strakosha, mesfushorin, Valon Berisha dhe mbrojtësin, Riza Durmishi.

Ja formacionet zyrtare:Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here