Denoncimi/ Skandal! Ja si e liron policia vëllain hajdut të komisarit dhe fsheh ngjarjen

Denoncimet e qytetarëve shqiptarë në drejtim të policisë duke i akuzuar ata si palë me krimin sa vijnë dhe shtohen.

Mbrëmjen e sotme një qytetar nga Shijaku ka denoncuar tek ish-kryeministri Sali Berisha, se si policia po mban të fshehur një rast kriminal, ku vëllai i një zyrtari të lartë të policisë arrestohet për vjedhje dhe më pas lirohet.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri

I vjedh makinën por lihet i lirë sepse është vëllai i narkodrejtorit të policisë!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor,quhem Ermir Zoto Jetoj Ne Tir,te Lutem Me Ndikmo Me Hallin Qe Kam,die Ne Oren 8 Te Darkes Me Kane Mare Automjetin Tip Renault,me Targa AA063SS

Z,berisha Po Ndaj Me Ju Nje Problem Timin,ne Daten 12/10/2018 Me Eshte Mare Automjeti Tip,RENAULT ME TARGE AA063SS Ne Autostraten Durres Tirane Sapo Kalon Sukthin Tek Karburanti Gulf,nen Presjonin E Armes,kam Ber Kallzim Penal Ne Komisarjatin Nr6,keta Te Fundit Ja Kaluan Ceshtjen Shijakut,por Edhe Pse Personi U Arestua Me Automjetin Tim U La I Lire,pasi Eshte Edhe Vellai I Ish Shefit Te Komisarjatit Diber,z.Robert-aga,i Implikuar,pajtim-aga.

Policia Po E Fshe Lajmin,ju Lutem Me Ndikmoni,pasi Jeta Ime Eshte Ne Rezik Nga Keta 3 Persona,ju Lutem Verifikoeni Ne Komisarjatin Nr6 Kallzimin Qe Kam Bere,dhe Ne Ate Te Shijakut,faleminderit.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here