Meghan dhe princi Harry në pritje të një fëmije

Princi Harry dhe bashkëshortja Meghan, Duka dhe Dukesha e Sussex, janë në pritje të një bebeje.

Lajmin e bën të ditur Kensington Palace në faqen zyrtare të Twitter, ku shkruan që bebja pritet të vijë në jetë në pranverën që vjen.

Lajmi publikohet vetëm disa orë pasi Meghan dhe Harry kanë nisur turneun zyrtar në Australi.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here