Del dokumenti/ Fredi Alizoti: Bëj një vit burg dhe marr paratë

Pas intervistës me Fredi Alizotin të publikuar në emisionin “Open” në Top Channel i cili tha se nuk shitem për asnjë vlerë parash dhe i qëndron të gjithë deklaratave të tij, ka reaguar prokuroria.

Gazetarja Eni Vasili publikoi dokumentat në emision live.

Unë i kam bërë muhabetet, vetëm le të bëj një vit burg të marr ato që më takojnë e të shikojë hallin vëlla”, shkruhet në dokument.

Më poshtë dokumenti:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here