Xhisiela harron skandalin, poza provokuese me motrën në makinë, nuk i ndahet luksit

Xhisiela Maloku, vajza nga Nikla prej ditës është në qendër të vëmendjes së mediave dhe opinionit publik. Pak kohë më parë  ish-oficeri i  Policisë Emiljano Nuhu ka dëshmuar se vajza ishte rrahur dhe kërcënuar nga i dashuri i saj.

Edhe pse të gjithë jemi sy e vesh tek ajo, për Xhisielen nuk përbën problem. Mesa duket vajza i është kthyer jetës së përditshme, ajo së fundmi  shihet në shoqërinë e motrës së saj, të cilës i kushton edhe dedikimin.

“Motra ime, duke pasur ty pranë kam gjithë botën”, shkruan Xhisiela krahas fotos të publikuar në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here