Të shtënat në Tiranë, plagoset adoleshenti. DETAJET

Policia e Tiranës ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e ndodhur disa minuat më praë në Selitë.

“Rreth orës 12:45, në Selitë, është plagosur me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar shtetasi M. Sh., 18 vjeç i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital. Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit. Po punohet intensivisht për kapjen e autorit/ve”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të njëjtat burime saktësuan se adoleshenti është plagosur në këmbë.

I plagosuri mesohet ndodhet jashtë rrezikut. Nderkaq, dyshohet se plagosja ka ardhur pas nje konflikti te çastit për motive të dobëta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here