Rezart Veleshnja ‘i propozon’ moderatores së njohur: Kur do fejohemi ne?

Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshja pas ndarjes nga e fejuara e tij  e parë dhe historive të përfolura të dashurisë, si duket ka vendosur më në fund për partneren që do të ketë në krah.  Përmes një fotoje në instagram ai  i propozon live moderatores së Top Channel, Ori Nebijaj.

“Kur do fejohemi ne?”, shkruan ai, teksa shfaqet krah për krah me Ori Nebijaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here