Masakra e Matit/ Ndoka: Nga përdhunimi, kaluan në vrasje! Rilindje

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka reaguar pas  masakrës së sotme në Mat, ku u vranë 3 persona dhe një tjetër u plagos, ku autori i krimit ishte një eksponent i PS-së.

Përmes një postimi në Facebook, Ndoka duke ju referuar ngjarjeve të fundit ironizon Rilindjen, duke thënë se ata kaluan nga përdhunimi në vrasje.

Ja postimi i Ndokës:

‘Nga perdhunimi, kaluan në vrasje; “rilindje”!????????’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here