Ilda Bejleri çmend tifozët me këtë foto në stadiumin “Elbasan Arena” (FOTO LAJM)

Shqipëria po luan ndeshjen miqësore me Jordaninë në stadiumin “Elbasan Arena”.

Si në çdo ndeshje, bukuroshja Ilda Bejleri është në stadium për të përcjellë të gjitha emocionet dhe komentet e lojtarëve, e jo vetëm.

Pak para nisjes së ndeshjes ajo ka postuar një foto në Instagram teksa duket tejet tërheqëse.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here