Denoncimi/ Deputeti i PS, në shoqërinë e të dënuarit me 7 vite burg për trafik droge

Një tjetër eksponent i grupit parlamentar socialist, Pjerin Ndreu, është denoncuar sot se shoqërohet me persona të lidhur e të dënuar me burg për  trafik droge. Një qytetar i ka shkruar ish-kryeministrit Berisha duke publikuar edhe foto të deputetit të PS Ndreu me një shtetas I cili ka qënë I dënuar me burg për trafik droge.

Berisha shkruan me ironi se “Pjerini vdes për trafikantët, pasi ata kanë shumë para”.

Ja postimi i plotë i ish-Kryeministrit  

Pjerini vdes per trafikantet
Ata kane para shume!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje dr Bashkngjitur po ju informoj mbi kriminalitetin qe ndodh ne Fushe Arrez Puke, ne foto ne krahun e majte te Z.Pjerin Ndreu Albert Tuci vellai i kryetarit te bashkise Z. Fran Tuci. I denuar per trafikant, dhe vazhdon i qete punen pasi siq shifet ne foto ka mbrojtjen e vellait dhe te deputetit Nderu. Gjithashtu cdo emrim ne pune behet me urdherin e tij. Ju lutem anonim..”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here