VIDEO-FOTO/ E pabesueshme çfarë ka ndodhur me ish-pornostaren shqiptare! Ajo është….

Edhe pse ka hequr dorë nga roli i aktores në filmat me pullë të kuqe, ish-pornostarja me origjinë shqiptare, e njohur me pseudonimin Alby Rydes, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka pasuruar disa foto dhe video “hot”, ku tregon asetet e saj. Por, vihet se Alby shfaqet më e rrumbullakosur se zakonisht.

Madje në një postim, ajo lë të kuptohet se po pret një fëmijë. “Dëgjova se po na kërkonit ne… ja ku jemi”, shkruan ajo.

Në komentet e fotove të fundit, të shumë janë ndjekësit e saj që e urojnë për shtatzaninë.

VIDEO-KLIKO KETU

FOTO TË MËPARSHME TË ALBY RIDES

  

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here