FOTO/ Post Malone bën ndyshimin e madh në look

Reperi i njohur amerikan  Post Malone është shumë i përfolur për lookun e tij të veçantë.

Reperin jemi mësuar gjithmonë ta shohim me flokë të gjatë, që dhe e sinjifikonin atë.

Mirëpo reperi ka vendosur të ndryshoje look  disa ditë para së të mbahet 2018 American Music Awards.

Ditën e shtunë ai publikoi një foto në Instagramin e tij ku shfaqej me flokë të shkurtër.

Shumë nga fansat e reperit me komentet që kanë bërë nuk kanë qënë dakort me ndryshimin e look-ut të reperit.

Image

Image

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here