FOTO/ Në ‘Dance with me’, Valbona i heq kapelen me këmbë Robertit

Pas kërcimit të Monikës dhe Donaldit, një veprim të papritur ka bërë anëtarja e jurisë Valbona Selimllari.

Robert Aliaj i kërkoi Valbonës t’ja hiqte kapelen me këmbë dhe jo me duar.

Valbona u ngrit menjëherë dhe i habiti të gjithë duke ngritur këmbën për t’i hequr kapelen Robertit. “I kam akoma aftësitë si në gjimnaz”, u shpreh Valbona.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here