FOTO/ E pabesueshme, Ermal Mamaqi poston foto nga momenti intim dhe i ‘turpshëm’

Moderatori  Ermal Mamaqi ka ndarë me ndjekësit e tij momente se si relaksohet në paqe.

Me shumë gjasa ju po vrisni mendjen për të gjetur mënyrën e duhur se si relaksohet aktori, por ja që ngjarja që ai ka zgjedhur për të treguar këto momente është paksa jashtë pritshmërive.

Teksa shfaqet me pantallonat e ulura që të lënë përshtypjen e momenteve të kryerjes së nevojave personale, Ermali shkruan: “Duke medituar…Në paqe”.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here