FOTO/ Arianda Grande është shfaqur mjaft provokuese në Instagram

Pas vdekjes tragjike të ish të dashurit të saj, u duk sikur Ariana Grande do të donte shumë kohë për të marrë veten.

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale ajo tregoi se humbja ishte shumë e madhe dhe se nuk mund të mësohej dot me idenë se ai nuk do të ishte më.

Por duket se pa u bërë ende 1 muaj ajo ka nisur jetën e saj normalisht duke u argëtuar pranë të dashurit dhe miqve të saj.

Këngëtarja ka postuar një foto ku ka pozuar topless, ndërsa ka ruajtur modestinë duke mbuluar gjoksin me bojë.

Foto e saj është pjesë e një vepre artistike të Alexa Meade.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here