VIDEO/ Noizy: I kam 100 hite, a ta bëj edhe një?

Reperi më i kërkuar shqiptar, Noizy, është shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Ai publikon çdo ditë për fansat fotografi të ndryshme nga jeta e tij e përditshme, ndërsa merr mijëra pëlqime.

Loading...

Jo të pakta janë edhe projektet muzikore, që ai realizon brenda një viti, të cilat pëlqehen në masë të madhe nga fansat e tij.

LEXO EDHE  U bë baba para një jave, aktori i famshëm turk fotografohet me foshnjën

Në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, reperi shkruan se ka plot 100 hite në karrierën e tij, teksa i pyet fansat, janë dakord ta bëjë edhe një….

“I kam 100 hite, a te bëj edhe një?”, ka pyetur fansat reperi, ndërsa ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here