Situata të errëta/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi për rrezikun që e pret

“Mërkuri në Peshore është në kundërshtim me një planetin që quhet Erida. Është zbuluar në 2015 dhe është nga trupat qiellor më të largët në sistemin tonë diellor deri tani me përjashtim të disa kometave. Në lidhje me Merkurin sot do tregoj që ekuilibrat do vihen mbas një përballjeje xhelozie dhe antagonizmi”, njofton astrologia e njohur Meri Shehu.

Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Do përballeni me xhelozi ambicje dhe antagonizma duke provokuar situatat që do sjellin përballje të forta në jetën personale.

Demi
Psikologjikisht do përpiqeni të ringriheni duke menduar ndonjë plan të fshehtë apo manovrim që i shmang pengesat dhe njerzit që ju frenojne.

Binjaket
Në shoqëri apo në jetën sociale do ketë shumë ngarkesa negative dhe situata që mund tju ndikojnë për keq në marredheniet tuaja personale.

Gaforrja
Nuk do ketë shumë sukses sot në karriere apo në marrëdhënie me njerëz të rëndësishëm pasi diku pazelli prishet.

Luani
Do kërkoj të drejtën e tij ligjore në një moment kur faktet dhe dokumentat e nxjerrin shume keq në aspektin praktik dhe real.

Virgjeresha
Në çështjet tuaja më të rëndësishme do ju duhet të bëni pakt edhe me njerëz apo situata shume të errta apo manipuluese.

Peshorja
Do përpiqeni të vini kushtet tuaja dhe mendimet tuaja në një bashkëpunim që me sa duket po tenton në rrugë të paqarta e të rrezikshme.

Akrepi
Pavaresisht momenteve të vështira në punë apo në jetën e përditeshme ju brenda vetes do ruani fort qëllimin e mirë dhe dëshiren për të ndihmuar.

Shigjetari

Në dashuri do keni njohje shume joshëse provokuese dhe të papërballueshme Kujdes në ruajtjen e ekuilibrave dhe kontrrollit.

Bricjapi
Antagonizmi dhe tensionet në familje do jenë si nje paralajmërim për ju që sidoqofte e keni jetën të varur nga disa njerëz të afërt.

Ujori
Një mendim i zgjuar e dinak do ju fus në një rrugëtim i cili për nga suksesi do ja kaloj edhe një mënyre tjetër më me emër e me famë.

Peshqit
Do bëni manovra disi të ulta për të fituar shuma më të mëdha apo për të gjetur një ekuilibes në sigurinë ekonomike e personale.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here