FOTO/ Rita Ora publikon gjoksin e Bebe Rexhës me një shënim

Mbrëmjen e djeshme  Rita Ora mori pjesë në një event të organizuar nga Bebe Rexha.

Në mbrëmje ishin të mbledhura shumë vajza të njohura, sepse eventi kishte si qëllim mbështetjen e femrave ndaj njëra-tjetrës në industrinë e muzikës dhe ndihmën e grave dhe vajzave të reja që duan të bëhen pjesë e kësaj industrie.

Nga mbrëmja këngëtarja ka ndarë shumë video.

Në njërën prej videove shihet përkrah Bebe Rexhës, incizim në të cilin i thotë në anglisht ‘Të dua’ .

Por përveç kësaj Rita e ka publikuar edhe një foto të Bebes ku ia ka fotografuar gjoksin.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here