FOTO/ Kastro Zizo publikon foto intime nga shtrati

Kastro Zizo është një prej figurave që tërheq gjithmonë vëmëndjen për deklaratat e çuditshme dhe tipin e tij moskokçarës.

I ndjekur nga një numër i madh fansash në Instagram, Kastro ndan shpesh momente të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi ai ka publikuar në Instastory, një foto mjaft intime.

Këngëtari shfaqet i shtrirë në shtrat me një femër të cilës nuk i duket fytyra.

Ata qëndronin të dy të zhveshur, teksa shikojnë njëri tjetrin.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here