Bleona Qereti ndan FOTO pa pikë grimi, do befasoheni nga pamja e saj

Gjithmonë prania e saj në vend është shoqëruar me lajme zhurmuese.

Këngëtarja Bleona Qereti u kthye në Shqipëri, për të qenë e pranishme në një sërë emisionesh. Por koha e qëndrimit ishte e shkurtër.

Ajo ka ndarë një foto, ku duket pikë grimi dhe aspak e pispillosur siç jemi mësuar ta shohim në ekran.

‘Është gjithmonë kënaqësi të jesh në shtëpi. Koha për fluturim drejt shtëpisë së dytë.’ shkruan Bleona në postimin e saj ku duket aq natyrale sa s’mund ta besonit.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here