A do të kaloje një natë me Cristiano Ronaldon? Përgjigjet Erjona Sulejmani (Foto)

Erjona Sulejmani është një nga femrat më të komentuara në showbizin shqiptar për shkak të martesës së saj me futbollistin shqiptar Blerim Xhemailin. Ajo është përfolur shumë në lidhje me këtë gjë dhe bëri bujë deklarata e saj ku shprehej se “futbollsitët nuk të kënaqin në shtrat”.

Sulejmani ka rënë në sy gjithashtu edhe për trupin e saj perfekt dhe linjat bombastike. Erjona tashmë është bërë pjesë e një formati italian ku ka rolin e tundueses për 6 meshkujt të angazhuar që rrinë në një ishull. Mirëpo një nga ndjekësit e ka pyetur nëse do të donte të kalonte një natë me yllin Cristiano Ronaldo.

Foto e publikuar nga Erjona Sulejmani

“Jo! Faleminderit!”- është përgjigjur bukuroshja shqiptare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here