Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj japin lajmin e shumëpritur për fansat

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj të konfirmojnë lidhjen e tyre, dyshja na jep një tjetër lajm.

Genci dhe Eni do të sjellin bashkëpunimin e radhës. Shumë shpejt ata do të publikojnë këngën e tyre të tretë bashkë.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar vetë këngëtarja, e cila është pyetur nga një fans se kur do të bëj këngën e re me Gencin.

“E kemi gati. Dhe jam e sigurt që do ju pëlqej shumë”, ka qenë përgjigja e Eni Koçit.

Ndërkohë ata kanë kohë që përfliten për një lidhje romantike, por që asnjëherë nuk është konfirmuar nga asnjëri. Por shpeshherë Eni dhe Genci janë kapur nga paparacët teksa kalojnë kohën bashkë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here