Ishte vetëm 2 vjeç dhe ja çfarë sherri të madh paska bërë Gjiko

U bë burrë për t’u martuar por tani e kuptuam se paska qenë një fëmijë çapkën dhe tejet i prapë.

Nuk është se s’na kishte shkuar në mendje sepse ai ende është çapkën edhe pse u rrit e u martua, e po bëhet vet baba.

Reperi i famshëm shqiptar Gjiko që kurorëzoi me martesë fejesën e tij me moderatoren Elita Rudi, po del të ketë bërë shumë sherre si fëmijë.

Prindërit e tij në një mini dokumentar që do publikohet për të dhe Elitën, tregojnë se çfarë kishte bërë Gjiko kur ishte i vogël.

Babai i reperit, thotë se si i vogël dhe vetëm 2 vjec, ai kishte arritur të derdhte në tapetin e kuzhinës 14-të litra vaj në vetëm pak minuta!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here