Ja si duket Besa Kokëdhima në këngën e re

Do të publikojë një këngë të re së bashku me klip dhe kjo s’është e tëra.

Si asnjëherë më parë, këngëtarja e shquar për një zë potent dhe stil unik interpretimi, do të paraqitet super seksi.

Ajo ka dhënë ca shenja se si do duket në këngën e re që do publikojë, e cila do quhet “Amor”.

Kokëdhima ka lansuar ca imazhe nga seti i xhirimeve të klipit të ri dhe i dha zjarr Instagramit.

Tejet fit, me abark të sheshtë këngëtarja ka prezantuar format në një palë rroba banje jeshile.

Së fundmi ajo ka qëndruar në Francë, dhe sic duket shteti i njohur për elegancë e finesë, i ka bërë mirë edhe këngëtares që na befasoi me këtë “look”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here