Dedikimi i parë pas dasme, Gjiko ka një mesazh të qartë për Elitën

Pasi e ka marrë veten nga festimet e mbrëmshme, reperi Asdren Gjikolli – Gjiko i është drejtuar me një dedikim publik tashmë gruas së tij, Elita Rudit.

Përmes Instagramit ai ka ndarë foton më të bukur të dasmës nën përshkrimin:

“Sapo i vumë themelet e familjes tonë. Ishalla me shumë beba gruja jem”.

 Duket se me këtë postim, Gjiko ia ka bërë të qartë Elitës që e pret një rrugë e gjatë e ndërtimit të familjes së bashku dhe s’do mjaftohen vetëm me bebushin i cili pritet të vijë në jetë në pak muaj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here