S4MM vjen ndryshe, i këndon ‘Dashurisë’ (VIDEO)

Reperi nga Tetova S4MM ka publikuar këngën e tij të re me titull ‘Dashuri’.

Muzika e këtij projekti është realizuar nga Beataura.

Kënga është e shoqëruar me videoklip të cilin mund ta shihni më poshtë.

Por para kësaj, ju kujtojmë që S4MM u bë i njohur pas këngës ‘Medelina’ e cila arriti miliona klikime në youtube.

Më pas reperi vazhdoi me këngë të tjera dhe bashkëpunime me Noizyn e KIDDA të cilat rezultuan të suksesshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here