Albërie Hadërgjonaj dhe Jul Dedaj festojnë ditëlindjen,njihuni me moshën e tyre

Ditën e sotmë dy prej figurave më të dashur për publikun festojnë ditëlindjen.

Jul Deda aktori i humorit që së shpejti do ta shohim në tv ‘Klan’ në emisionin ‘Duplex’ sot ka mbushur 37 vjeç.

Image

Këtë e ka bërë të ditur vetë aktori në Instastory duke publikuar një foto të tortës së bashku më qirinjtë.

Gjithashtu dhe Albëria feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja e hiteve ‘Asnjëherë’ ‘Leje leje’ për të gjithë kuriozët ka mbushur plot 43 vjeç.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here