E mërkurë, Janar 23, 2019
SHOW BIZ Adelina Tahiri tregon trupin 16 ditë pas lindjes së djalit

Adelina Tahiri tregon trupin 16 ditë pas lindjes së djalit

Adelina Tahiri u bënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë. 

Ajo solli në jetë një djalë të pagëzuar me emrin Jon.

Dhe këngëtarja ka treguar linjat e saj trupore 16 ditë pas lindjes.

Trupi i Adelinës duket perfekt dhe duket se ajo e ka marrë veten shumë shpejt duke i befasuar të gjithë.

“Kjo jam unë! 16 ditë pas lindjes,”-shkruan Adelina në Instagram.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here