A e konfirmoj videoklipi i ri ‘Bonnie and Clydee’ , shtatzaninë e Loredanës

Loredana dhe Mozzik janë një ndër çiftet e showbizz-it më të komentuar.

Ditën e sotme ata kanë publikuar me videoklip këngën e tyre të parë së bashku. “Bonnie and Clydee”.

Kënga është kryesisht në gjuhën gjermane ndërsa në shqip ka shumë pak.

Prej disa kohësh po flitet se Loredana dhe Mozzik shumë shpejt do të bëhen prindër, por nuk ka pasur ende një konfirmim prej tyre.

Mirëpo në videoklip duket qartë se Loredana është më e rrumbullakosur se zakonisht.

Megjithëse arrijmë të dallojmë shumë pak format e saj, pasi shfaqet e veshur me të gjera.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here