FOTO +18/ Seksbomba shqiptare del komplet lakuriq, fotot e saj bëjnë ‘masakër’ në rrjet…

Personazhi i njohur i showbiz-it shqiptar, Iva Aliko, është shumë e famshme për linjat e saj seksi dhe për fotot provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale, ku i lë shumë pak vend imagjinatës.

Vetëm pak më parë, Iva ka publikuar një foto komplet nudo në profilin e saj në Instagram, ku tregon linjat e saj lakuriq.

Në këtë foto Iva e ka prerë fytyrën e saj dhe ka lënë pamjen e trupit të saj seksi për të gjithë fansat që e ndjekin.

Ndërkaq, kjo nuk është fotoja e parë lakuriq e një modeleje seksi që ka dalë sot.

Kendall Jenner bëri bujë pak më parë, pasi iu vodhën dhe iu publikuan fotot lakuriq në plazh, të cilat mund t’i shikoni.

ImageImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here